Goście z Francji

21 października naszą szkołę odwiedzili goście z Francji. W ramach projektu Erasmus francuscy nauczyciele zwiedzali polskie szkoły, w tym naszą.

Zawitali na lekcję języka angielskiego do klasy 5 B. Uczniowie klasy w tym czasie przygotowywali projekt grupowy „Parts of the house”. Tworzyli domy, opisywali pomieszczenia, a swoją pracę zwieńczyli krótką prezentacją w języku angielskim. Nasi goście mieli okazję porozmawiać z uczniami, w szczególności z uczniami z Ukrainy. Interesowała ich forma pomocy dzieciom z Ukrainy w naszej szkole oraz w Polsce.

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, razem z panem Dyrektorem Michałem Dolińskim na spotkaniu była również Pani wicedyrektor Katarzyna Domaradzka, nauczyciele w klasie 5B – Pani Daria Drążyk i Ewa Modestowicz, a także Pani Małgorzata Korobowicz – nauczyciel języka angielskiego.