KOMUNIKAT z dnia 12.12.2021 r. – SARS-CoV-2

Szanowni Państwo, 

w związku z szybko rosnąca liczbą przypadków zachorowania na wirusa SARS-CoV-2 w naszej szkole wśród uczniów i pracowników, zwracam się z gorąca prośbą do Państwa o odbieranie, w miarę możliwości, dzieci bezpośrednio po zakończonych zajęciach lekcyjnych i niepozostawianie na świetlicy szkolnej. 

Sytuacja epidemiczna w Naszej Szkole staje się bardzo trudna😷 Wczoraj przekazaliśmy sanepidowi kolejne listy osób do kwarantanny. Na chwilę obecną zdalnie pracują bądź zaczną, następujące klasy: 0a, 0b, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b oraz 4a.

Bardzo proszę również Państwa o zadbanie, by dziecko było wyposażone w szkole w maseczkę.  

Przypominam, że uczniowie z objawami infekcji nie powinni przychodzić do szkoły. Proszę również o zgłaszanie do placówki pozytywnych wyników u Państwa dzieci. 

Zależy nam, abyśmy wszyscy w dobrym zdrowiu doczekali zbliżających się świąt.  Tylko od naszej wspólnej postawy zależy sprawne funkcjonowanie Szkoły oraz zdrowie najbliższych. Cały czas wspólnie z Panią Wicedyrektor oraz Panią Kierownik Świetlicy monitorujemy sytuację📊Prosimy o śledzenie komunikatów oraz sprawdzanie dziennika📢

PS. Dla uczniów objętych kwarantanną, stołówka szkolna, po uprzednim zgłoszeniu z Państwa strony do Pani Intendent oraz wniesieniu dodatkowej opłaty za jednorazowe naczynie, będzie wydawać posiłki na wynos w godz. 12-13. Posiłki będą mogli Państwo odebrać dla dziecka wejściem na tyłach budynku, od strony parkingu dla autokarów (mapa w załączeniu).

Z poważaniem 

Michał Doliński 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zamieniu

Skip to content