Koncert dotyczący profilaktyki uzależnień

Koncert dotyczący profilaktyki uzależnień? Tak, bo poprzez muzykę można dotrzeć głębiej.

Już w piątek w ramach Bezpiecznego Tygodnia dla uczniów klas 6-8 w Naszej szkole wystąpi Piotr Nagiel.

Piotr Nagiel – ukończył Program Rozwoju Osobistego (2001 r.), Studium Pomocy Psychologicznej (2008 r.) oraz Studium Terapii Uzależnień (2009 r.) realizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi. Autor programu profilaktycznego o uzależnieniach od alkoholu i narkotyków, który prezentowany jest w szkołach na terenie kraju.

Piotr Nagiel to również kompozytor, autor tekstów, wokalista zespołu STO% – współpracuje z wieloma artystami scen polskich. Jako młody chłopak sięgał po alkohol i narkotyki, co doprowadziło do uzależnienia oraz poważnych konsekwencji na każdej płaszczyźnie życia.