Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska

W dniach od 26 września do 16 października 2022 roku w naszej szkole w Zamieniu, będzie trwała akcja „Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska”, której celem jest pomoc zwierzętom przebywającym w Schronisku.
Jeśli nie jest Ci obcy los porzuconych zwierząt, podaruj im odrobinę radości. Przynieś suchą karmę lub puszkę, miskę, smycz, zabawkę albo szampon dla psa lub kota.

Każdy kto chce pomóc bezdomnym pieskom i wziąć udział w naszej akcji może ofiarować karmę. Pomóżmy razem tym biednym zwierzakom, szczególnie teraz w okresie zimy. Karmę można przynosić każdego dnia i wrzucać do pudełek wystawionych przy swoich salach . Akcja trwać będzie do połowy października. Liczymy, że ich los nie jest Wam obojętny i okażecie serce włączając się do akcji.

Z góry serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc !!!

Organizatorem akcji są wszyscy Nauczyciele Wychowania Przedszkolnego.