Piknik „Razem wspierajmy zdrowie psychiczne”

Przypominamy, że to już w najbliższą sobotę 15.04.2023 r. w godz.12.00-15.00 na terenie Naszej Szkoły 👨‍👩‍👧‍👦odbędzie się Piknik ” Razem Wspieramy Zdrowie Psychiczne”🧠

Fundacja Pomóż Dorosnąć wspólnie ze Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Piasecznie oraz Szkołą Podstawową w Zamieniu zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Lesznowola i okolic na Piknik Profilaktyczny „Razem Wspierajmy Zdrowie Psychiczne”.

Piknik odbędzie się przy Szkole Podstawowej w Zamieniu ul. Waniliowa 7 w sobotę 15.04.2023 r. godz. 12.00-15.00.

Wszystkich czeka duża dawka zabawy i wiedzy!

Podczas pikniku specjaliści ze Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego opowiedzą na czym polega ich praca, kiedy i gdzie warto szukać pomocy dla siebie i bliskich, jak zadbać o swoją kondycję psychiczną, czym jest Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego i jak może pomóc.

Poza tym zaplanowano najróżniejsze zabawy i atrakcje dla całej rodziny.

Partnerami wydarzenia są:

• Powiat Piaseczyński,