Pracownicy szkoły

Michał Doliński

Dyrektor Szkoły Podstawowej
w Zamieniu


Biblioteka

Jarosz Kinga – kinga_jarosz@spzamienie.edu.pl

Biologia

Prejs-Stojak Anna – anna_prejs-stojak@spzamienie.edu.pl

Chemia

Pietrak Monika – monika_pietrak@spzamienie.edu.pl

Edukacja wczesnoszkolna

Balcerzak Anna – anna_balcerzak@spzamienie.edu.pl

Kamińska Anna – anna_kaminska@spzamienie.edu.pl

Majchrowska Karolina – karolina_majchrowska@spzamienie.edu.pl

Mąkosa Sylwia – sylwia_makosa@spzamienie.edu.pl

Podczasi Magdalena – magdalena_podczasi@spzamienie.edu.pl

Ręczkowska Ewelina – ewelina_reczkowska@spzamienie.edu.pl

Słowikowska Agnieszka – agnieszka_slowikowska@spzamienie.edu.pl

Soboń Dominika – dominika_sobon@spzamienie.edu.pl

Geografia

Domaradzka Katarzyna – katarzyna_domaradzka@spzamienie.edu.pl

Historia

Jasik Klaudia – klaudia_jasik@spzamienie.edu.pl

Język angielski

Habela Dominika – dominika_habela@spzamienie.edu.pl

Łobodzińska Justyna – justyna_lobodzinska@spzamienie.edu.pl

Język niemiecki

Senk Karolina – karolina_senk@spzamienie.edu.pl

Język polski

Grabowska Anetta – anetta_grabowska@spzamienie.edu.pl

Kutera Monika – monika_kutera@spzamienie.edu.pl

Sosińska Beata – beata_sosinska@spzamienie.edu.pl

Logopeda

Pająk-Bińczak Justyna – justyna_pajak-binczak@spzamienie.edu.pl

Matematyka

Solska Agata – agata_solska@spzamienie.edu.pl

Muzyka

Gotlib Paweł – pawel_gotlib@spzamienie.edu.pl

Nauczyciele współorganizujący kształcenie

Boczkowska Anna – anna_boczkowska@spzamienie.edu.pl

Młotkiewicz Weronika – weronika_mlotkiewicz@spzamienie.edu.pl

Modestowicz Ewa – ewa_modestowicz@spzamienie.edu.pl

Napierała Agnieszka – agnieszka_napierala@spzamienie.edu.pl

Smoliński Paweł – pawel_smolinski@spzamienie.edu.pl

Oddziały przedszkolne

Kuroczycka Agata – agata_kuroczycka@spzamienie.edu.pl

Pumacanchari-Cano Agnieszka – agnieszka_pumacanchari-cano@spzamienie.edu.pl

Sujka Monika – monika_sujka@spzamienie.edu.pl

Pedagog

Góra Ilona – ilona_gora@spzamienie.edu.pl

Misztal Ewa – ewa_misztal@spzamienie.edu.pl

Plastyka

Gazda Anna – anna_gazda@spzamienie.edu.pl

Psycholog

Piotrak Izabela – izabela_piotrak@spzamienie.edu.pl

Religia

Wize Salomea – salomea_wize@spzamienie.edu.pl

Wojtaś Katarzyna – katarzyna_wojtas@spzamienie.edu.pl

Świetlica

Borowska Ewelina – ewelina_borowska@spzamienie.edu.pl

Jarosz Anna – anna_jarosz@spzamienie.edu.pl

Kraśkiewicz Ewa – ewa_kraskiewicz@spzamienie.edu.pl

Topolska Patrycja – patrycja_topolska@spzamienie.edu.pl

Technika, Informatyka

Sekuła Joanna – joanna_sekula@spzamienie.edu.pl

Terapia pedagogiczna

Pawlikowska Agnieszka – agnieszka_pawlikowska@spzamienie.edu.pl

Płaszewska Małgorzata – malgorzata_plaszewska@spzamienie.edu.pl

Salamończyk Agnieszka – agnieszka_salamonczyk@spzamienie.edu.pl

Wiedza o społeczeństwie

Józefowicz Tomasz – tomasz_jozefowicz@spzamienie.edu.pl

Wychowanie do życia w rodzinie

Hacia Julita – julita_hacia@spzamienie.edu.pl

Wychowanie fizyczne

Pałczak Tomasz – tomasz_palczak@spzamienie.edu.pl

Rybak Natalia – natalia_rybak@spzamienie.edu.pl

Skip to content