Rekrutacja 2022/2023

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w zakładce Rekrutacja zostały zamieszczone wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące postępowania rekrutacyjnego. Składanie dokumentów rekrutacyjnych do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Zamieniu ul. Waniliowa 7 wraz załącznikami, odbywać się będzie  w reżimie sanitarnym.

W celu uniknięcia niepotrzebnych wizyt w sekretariacie prosimy o składanie kompletnych wniosków/zgłoszeń, podpisanych przez obojga rodziców wraz
z wymaganymi załącznikami.

Jednocześnie druki będą dostępne przy wejściu głównym do budynku szkoły (wejście B) od 1 marca.

W sekretariacie szkoły może przebywać tylko jedna osoba. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 112 43 49.