Spektakl ,,Gdzie jest Buteleczka?”

6 grudnia 2022r. z okazji mikołajek uczniowie naszej szkoły, dzięki współpracy Dyrektora szkoły Pana Michała Dolińskiego z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli, wzięli udział w darmowym muzycznym przedstawieniu ekologicznym pt. ,,Gdzie jest Buteleczka?” Spektakl odbył się w Garnizonie Sztuki w Warszawie. Na widowni zasiadła grupa młodszych uczniów z Ukrainy i z Polski. Artyści podjęli ważny temat, ponieważ uczyli, jak segregować odpady i zwracali uwagę dzieci na problem zaśmiecania Ziemi. ,,Lekcja ekologii” przeprowadzona w tak atrakcyjny sposób na długo pozostanie w naszej pamięci i przyczyni się do upowszechnienia zasad ochrony środowiska naturalnego. Dodatkowo po przedstawieniu uczniowie otrzymali słodkie upominki sponsorowane przez MSCDN.