Spotkanie z Radą Rodziców

W dniu 14 czerwca punktualnie o 17.00 rozpoczęło się spotkanie dedykowane szczególnie rodzicom uczniów, których pociechy rozpoczną naukę od 1 września 2021 r., w nowo wybudowanej Szkole Podstawowej w Zamieniu. W zebraniu uczestniczyli przedstawiciele władz Gminy Lesznowola Pani Wójt Maria Jolanta Batycka Wąsik, Sekretarz Gminy Jan Wysokiński, Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych Jacek Bulak, Dyrektor Szkoły w Mysiadle Monika Rutkowska oraz nowomianowany Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zamieniu Michał Doliński, Podczas spotkania omawiano kwestie inwestycji drogowych m.in. budowy chodników wzdłuż ulicy Waniliowej oraz Arakowej w celu zapewnienia bezpiecznej drogi dzieci do szkoły i ze szkoły, o przetargach na wyposażenie nowej placówki, budowie placu zabaw i boiska. Uczestnicy spotkania mogli też uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania dotyczące m.in. organizacji pracy szkoły, możliwości dowożenia dzieci na zasadach „Kiss and Ride” czy ilości uczniów na poszczególnych poziomach. Na koniec chętni rodzice mogli obejrzeć budynek szkoły, gdzie w role ich przewodnika wcielił się Dyrektor Szkoły Michał Doliński.