SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY dla klas „0” – III „Bezpieczna droga – znam zasady ruchu drogowego”

Bardzo miło nam poinformować, że Szkolny Konkurs Plastyczny został rozstrzygnięty! Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac, wykonanych różnymi technikami. Trudno było dokonać jednoznacznego wyboru.

Jury po naradzie biorąc pod uwagę: zgodność z tematem, walory artystyczne, oryginalność, technikę i estetykę oraz samodzielność wykonania ustaliło następujące wyniki konkursu:

I miejsce:

Michał Jęraś   1a

II miejsce:

Jola Głogosz 1a

III miejsce:

Milena Madej 1a

Wyróżnienia:

Jan Lewandowski 1 b

Mark Zabela 1d

Zarina Babaeva 0b

Marcelina Sitek 1b

Zuzia Wierzbicka1a

Gabriel  Szwarc  0b

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!! Dziękujemy również wszystkim pozostałym dzieciom za wielkie zaangażowanie i udział w konkursie.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają dyplomy oraz nagrody, które zostaną w najbliższym czasie przekazane wychowawcom klas.