Szanowni Państwo,

na podstawie głębokiej analizy Rada Rodziców wybrała ubezpieczyciela grupowego dla uczniów, jest nim Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa. Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby dodatkowo ubezpieczyć swoją pociechę zachęcam do zapoznania się z ofertą.

W systemie znajdują 4 warianty:

– wariant 1 (A) polisa 1070310 składka 44 zł/os.,

– wariant 2 (B) polisa 1070311 składka 55 zł/os.,

– wariant 3 (C) polisa 1070312 składka 65 zł/os,

– wariant 5 (D) polisa 1070314 składka 145 zł/os

Brakuje wariantu 4 (polisa 1070313 ze składką 80 zł/os), który znajduje się  w poniższych plikach.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani tą wersją ubezpieczenia to składkę należy wpłacić na konto z polisy i podpisać oświadczenie (oświadczenie w załączeniu), w tytule wpisując: imię i nazwisko dziecka oraz nr polisy.

Nie ma innej możliwości technicznej ze względu na obecne ograniczenia systemu TU Compensa.

Pragnę podkreślić, że ubezpieczenie jest dobrowolne i szkoła nie zbiera żadnych pieniędzy. Wszystko wykonują Państwo online zgodnie z instrukcją poniżej.

Michał Doliński