Życzenia Wielkanocne

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz Rodzice,

Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałbym życzyć wszystkim spokoju, radości oraz wzajemnego zrozumienia i życzliwości. Wierzę, że w tym wyjątkowym czasie pełnym nadziei i symboli odradzającego się życia każdy może znaleźć czas na refleksję, odpoczynek oraz cieszyć się bliskością swoich najbliższych.

Dla mnie, jako dyrektora szkoły, ten czas jest również okazją do podziękowania wszystkim pracownikom oraz sympatykom Naszej szkoły za ciężką pracę i zaangażowanie.

Drodzy Uczniowie, chcę Wam przede wszystkim życzyć, abyście korzystając z ferii wiosennych, mieli czas na regenerację sił, odpoczynek i zabawę. Niech ten czas pozwoli Wam na pełne naładowanie akumulatorów przed dalszą nauką, a wiosenna energia towarzyszy Wam każdego dnia i motywuje do osiągania coraz większych sukcesów, zaangażowania w życie Waszej szkoły, realizacji planów oraz rozwijania pasji.

Drodzy Nauczyciele, Wasza praca jest dla nas niezwykle ważna, szczególnie w tych trudnych czasach. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, kreatywność oraz poświęcenie, które sprawiają, że nasi uczniowie zdobywają wiedzę, umiejętności i postawy, które pomogą im w przyszłości. Życzę Wam siły i wytrwałości w dalszej pracy, abyście zawsze byli dla nas wzorem i wsparciem.

Drodzy Pracownicy Administracji i Obsługi, Wasza praca jest kluczowa dla sprawnego funkcjonowania szkoły. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, poświęcenie i troskę o nasze bezpieczeństwo. Życzę Wam, abyście mieli zawsze energię i motywację do wykonywania Waszych obowiązków, a każdy dzień przynosił Wam satysfakcję z wykonanej pracy.

Drodzy Rodzice, Wasza rola jest nieoceniona w procesie edukacyjnym naszych uczniów. Dziękujemy za Wasze wsparcie, zaangażowanie oraz zaufanie, jakim nas obdarzacie. Życzę Wam, abyście zawsze mieli siłę i cierpliwość w wychowywaniu Waszych dzieci oraz żebyście cieszyli się ich osiągnięciami i wzrostem, który wynika z Waszej miłości i troski.

Wesołych Świąt 😊