Kilka ważnych informacji ze szkoły

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi zapytaniami, które zaczynają spływać drogą mailową oraz wizytami Państwa na terenie szkoły, chciałbym poinformować, że na chwilę obecną jesteśmy w trakcie intensywnego przygotowywania naszej placówki, tak aby w dniu 1 września mogła w pełni wystartować. Mamy w większości skompletowaną kadrę pedagogiczną oraz zespół do obsługi szkoły. Montowane są meble, tablice, opracowywane są odpowiednie dokumenty oraz procedury. W związku z powyższym prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości.

Terminarz związany z możliwością sierpniowego zwiedzania szkoły oraz rozpoczęcia roku szkolnego prawdopodobnie zamieścimy 20 sierpnia ok. godz. 15.00.

W sprawie trwającego procesu rekrutacji oraz chęci zgłoszenia dziecka do naszej placówki prosimy o kontakt ze Szkołą Podstawową w Mysiadle, 05-500 Mysiadło, ul. Kwiatowa 28 (dokumenty do pobrania na naszej stronie w zakładce Rekrutacja). Bardziej szczegółowe informacje na temat organizacji Roku Szkolnego 2021/2022 planujemy przekazywać za pośrednictwem strony szkoły począwszy od 24 sierpnia 2021 r.

Myślimy również o wprowadzeniu na naszej stronie zakładki Q&A, gdzie będą mogli Państwo znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących Państwa pytań. Tymczasem życzę udanego wypoczynku, spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Michał Doliński